Ana sayfa

Qingzhou Xinbaili Industrial Co., Ltd.

iyi kalite Düz kafa lahana satış için
iyi kalite Düz kafa lahana satış için
Ben sohbet şimdi

Qingzhou Xinbaili Industrial Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Qingzhou Xinbaili Industrial Co., Ltd. Qingzhou Xinbaili Industrial Co., Ltd. Qingzhou Xinbaili Industrial Co., Ltd. Qingzhou Xinbaili Industrial Co., Ltd. Qingzhou Xinbaili Industrial Co., Ltd. Qingzhou Xinbaili Industrial Co., Ltd. Qingzhou Xinbaili Industrial Co., Ltd.
Office Building Office Building Inside Inside Processing Area Processing Area Processing Area

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Yıllık satış : 10000000-20000000
Yıl kurulan : 2000
İhracat p.c : 90% - 100%
Qingzhou Xinbali Industrial Co. Ltd., tarım ürünleri üretim işletmelerinin ithalat ve ihracatında bir çiftlik yönetimi, işleme, dikim üssüdür. Şimdi Çin Lokantası Birliği üyesi ve önde gelen bir tarımsal sanayileşme işletmesidir. Şirket ağırlıklı olarak sebze tarımı, depolaması, tarım ürünlerinin işlenmesi, ithalat ve ihracat konularında faaliyet göstermektedir. Shandong, Hebei, Fujian, Hunan ve diğer yerlerde, toplam 1500 hektarlık bir ekim baz çiftliği ve bir işleme tesisi bulunmaktadır. Fabrika standart soğuk hava deposu, komple ekipman ve komple tesislerle donatılmıştır. Kendi kendini yetiştirme çiftliği, Shandong Eyaleti, Weifang Şehrinde organik gıda üretimi ve organik sebze üretim üssü için güvenli bir tanıtım alanıdır.

Kuruluşundan bu yana, şirket her zaman ileri düzey "insan yerleşimi, sağlık, güvenlik, yeşil ve çevre koruma" kavramına bağlı kalmıştır ve Gelişmiş Uluslararası HACCP, boşluk, GMP ve diğer yönetim yöntemlerini gerçek üretim ve işleme süreçlerine dahil etmiştir. 2009 yılında lahana, lahana, beyaz turp, domates, lahana, salatalık ve diğer ürünler gibi dokuz çeşit organik sebze sertifikalandırılmıştır. Üretim üssünde bulunan sebzeler, organik sebze üretimine ilişkin şartlara tam olarak uymuş, organik sebze çeşitlerini zenginleştirmeye devam etmiş ve organik sebze üretim bazlarını genişletmiştir.

Tüketicilere "sağlıklı, güvenli ve lezzetli" tarım ürünleri sunmak için şirketler, tarım ürünlerinin üretimini ve işlenmesini izlemek için çiftliklerinin boyutunu genişletmeye ve "topraktan yüzeye kontrol" modelini takip etmeye devam ediyor. Son olarak, tüketim en kaliteli tarım ürünlerini sağlar. Aynı zamanda, müşterilerin nihai ürünlerinin pazar rekabetçiliğini artırabilir ve iki taraf arasında kazan-kazan işbirliği sağlayabilir.

İletişim bilgileri
Qingzhou Xinbaili Industrial Co., Ltd.

Tel: 86-155-8967-9586

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)